Instagram Twitter Facebook
Back to top
  /  Hakkımızda

BİZ BUYUZ

Özgür Aslantaş Creative çizginin gücüne inanan, sanatla reklamı birleştirerek özgün eserlere imza atan reklam ajansıdır.

TAKİP EDERİZ

Müşterimizin pazarını, rakiplerini, sektördeki gelişmeleri yakından izler, her zaman özgün kalmak ve yaratıcılığı başarıya dönüştürmek için yoğun bir mesai harcarız.

ZAMAN HARCARIZ

Müşterimizi öğrenmeye ve anlamaya zaman harcarız.

FARKINDAYIZ

Rakiplerimizin aynı zamanda iş ortaklarımız olduğunu biliriz. Bununla birlikte, müşterilerimizin kendi işlerini bizden çok daha iyi bildiğini unutmaz, onların fikirleri ile rekabete girmek yerine, en iyi çözümü bulmak için senkronize oluruz.

İNANIRIZ

Başarılı olmanın tek yolu, iyi ekip olmaktan geçer. İşimizde buna tüm kalbimizle inanırız.

SEÇERİZ

Bu işi seçtik çünkü yapmayı en çok sevdiğimiz şey reklamcılık. Müşterilerimizi de aynı heyecanla seçeriz.

DEĞERİNİZİ BİLİRİZ

Belli bir sayıda müşteriden fazlası ile çalışmaz, iş birliği yaptıklarımız ile her an kol kola hareket ederiz.

TERCİH EDERİZ

Müşterilerimiz ile uzun dönemli çalışmayı tercih eder, bu yüzden sürdürülebilir başarıyı hedefleriz.

BİZ

Cana yakın ve espriliyiz, ancak ciddiyet ve disiplin en güçlü yanlarımız.

İÇİNDE YOKSA DIŞINDA Kİ ANLAMSIZ

Eksik yanlarımızı gizlemek için havalı aksesuarlara ihtiyaç duymayız. Söz meclisten dışarı ama fular ve kemik gözlükle yaratıcı olunmadığını biliyoruz.

Üretmeden önce dinliyoruz!

Fark yaratmak, değer katmak ve dijital pazarlama gücünüzü arttırmak için markanıza ilişkin tüm planlarınızı, hedeflerinizi ve hatta problemlerinizi tüm ayrıntılarına kadar öğreniyoruz. Başarı yolunda en doğru adımların hangisi olduğunu birlikte belirleyerek; size kalite, teknoloji ve strateji ile beslenmiş bir dijital deneyim olanağı sunuyoruz.

Farklı ve şaşırtıcı bakış açımızla, yaratıcı ve yenilikçi çözümlerimizle, en iyi uygulamaları hayata geçiriyoruz. Başarılarla yetinmiyor, daima daha iyisini hedefliyoruz!