özgür aslantaş2 (1)
Platinium Paket

%50

İndirim

  • Sosyal Medya Hizmeti
  • Kurumsal Kimlik Hizmeti
  • Web Tasarım Hizmeti
  • Seo Yazılım Hizmeti
  • Danışmanlık Hizmeti
  • Uygulamalar...
Hemen Teklif Al

Google Workspace G Suite ücretsiz sürüm kullanma

ilindiği üzere Google Workspace (Eski adıyla G Suite) artık ücretli oldu. Mevcutta ücretsiz olarak gmail mail server alt yapısı kullanan kullanıcılar artık kendisine uygun bir paket seçerek ücretli sürüme geçiyor. Google bununla ilgili kullanıcılara gönderdiği maille kişilerden paralı olan Google Workspace hizmetine geçmesini istedi.

Uzun yıllardır işletmeler ve okullara yönelik bu hizmetin legacy adında ücretsiz bir sürümü bulunuyordu. Şirket 2012 yılında yeni ücretsiz üyelik almayı durdurmuştu ama eski üyeliklere dokunmuyordu. Bu durum kullanıcıların biraz canını sıkacak gibi görünüyor. Çünkü kullanılan her mail hesabı başına aylık ödeme alarak kullanıcıları aylık veya yıllık olarak faturalandırıyor.

Google Workspace (G Suite) Ücretsiz Sürüme Nasıl geçilir ?

Ücretsiz sürümlere geçmek için mail hesaplarının yönetici konsoluna girerek ücretsiz geçiş için uygun olup olunmadığını kontrol etmek gerekmektedir. Bu durumda kullanıcılar kendi başlarına teknik olarak çözüm sağlamakta zorlanabilirler. Özgür Aslantaş Creative firması olarak bu durumda müşterilerimize veya müşterimiz olmadan bizden bu hizmeti almak isteyen firmalara teknik destek hizmeti veriyoruz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir